popup.jpg (934 KB)

Blog

Yeni Bir Tarz Yaratmak İçin İkinci El Al-Sat

01 Şubat 2021

Dolabınızdaki fazla giysilerden sıkıldınız ya da yıllardır aynı tarza takılıp kaldıysanız artık hayatınıza yeni bir yön vermenin vakti gelmiş demektir.

İkinci El Kıyafet Temizliği Gözünüzü Korkutmasın

01 Şubat 2021

Giyilen kıyafetlerin temiz ve ütülü görünmesi önemlidir. Kıyafer alışverişi yaparken ikinci el ürünlere genelde tereddütle yaklaşılırken, sıfır kıyafetler pek dikkate alınmaz.

Kumaş Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

01 Şubat 2021

Kumaş, bir üründe kalite belirleyen faktörlerin ilk sırasında yer alır. İster koltuk ister elbise söz konusu olsun, dayanıksız veya sağlığı olumsuz etkileyen kumaştan yapılan ürünün kaliteli olması mümkün değildir.

İkinci El Modanın Dünyadaki Türkiye’deki Konumu

01 Şubat 2021

Alışveriş ve tüketim çılgınlığından uzaklaşarak sadeleşmek ve alışverişlerimizde ikinci el ürünler tercih etmek doğal kaynaklarımızın kullanımı ve bütçeniz için önemli bir davranıştır.

Güvenilir İkinci El Alışverişin Adresi: Yepyeni.com.tr

01 Şubat 2021

Her şeyin büyük bir hızla tüketildiği ve dönüştürülebilir kaynakların göz ardı edildiği günümüz yaşam koşullarında, hem doğanın kaynaklarını korumak hem de dönüştürülebilir ekonominin bir parçası olmak için çıktığımız bu yolda yepyeni.com.tr ile karşınızdayız.

En Kaliteli İkinci El Giyim & İkinci El Giyim Avantajları

01 Şubat 2021

Giyim sektörü hızlı bir şekilde sürekli değişen ve maalesef müsrif bir sektördür. Kaynakların kullanımı ve bu süreçte oluşan maliyet çok fazladır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.