Spor Ayakkabı
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Rahatlığın Ön Planda Olduğu Spor Ayakkabı Seçenekleri

Sokak modasının vazgeçilmeyen eşyaları arasında spor tarzındaki ayakkabılardır. Spor ayakkabı, rahatlığını vurgularken havalı tarzını da ortaya koymak isteyen kişilerin vazgeçilmez ayakkabıları arasında yer alır. Bu tarz ayakkabılar, günlük hayata uyum sağlarken şıklığından da ödün vermek istemeyen kişilerin tercihlerinden bir tanesidir. Genellikle ciddi ortamlar dışında her yerde giyilebilen spor ayakkabı bayan modelleri bağcık detayı ile birleşir. Bağcıklı ayakkabılar dinamik ve sportif görünmek isteyen kişilere hitap eder. Renk skalasının geniş olduğu kadın spor ayakkabı modelleri her tarza uyum sağlamayı başarır. Spor tarzındaki ayakkabılarda kullanılan malzemenin türü sezonsal olarak değişiklik gösterir. Genellikle yağışlı havalar için su geçirmeyen özellikte modeller tercih edilir. Bahar ve yaz aylarında ise ergonomik ve nefes aldıran ürünler vazgeçilmez olmayı başarır. Sayfamız üzerinden sıfır ve ikinci el olarak sunulan spor tarzındaki bu ayakkabı modellerine göz atarak kriterlerinize uygun olan ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Gün boyu tüm vücudun yükünü taşıyan ayakların rahat etmesi son derece önemlidir. Ayakların rahatlığı ise ayakkabıda kullanılan taban, yastıklama sistemi ve iç - dış malzeme ile doğru orantılıdır. Kadın spor ayakkabılarının kullanım amacı özelliklerini etkileyen bir faktördür. Koşu ayakkabılarında iç yastıklama sistemi önemlidir. İç kısmının rahat ve yumuşak olması koşarken performansı etkiler. Aynı zamanda koşu ayakkabılarının nefes alan özellikte olması gerekir. Yürüyüş ayakkabılarında ise rahat taban önemli bir konudur. Hem günlük hayata uyum sağlarken hem de hem de sportif faaliyetler esnasında yürüyüş ayakkabısı kullanmak gerekir. Bazı ayakkabı modellerinde ise ortopedik taban kullanılır. Özellikle ayaklarında ağrı ve hassasiyet problemi olan kişiler ortopedik tabanlı spor ayakkabı tercihinde bulunmalıdır. Yepyeni olarak rahatlığı ön planda tutan bu ayakkabıları sıfır ve ikinci el seçenekleri ile bulabilirsiniz. İkinci el tüm ürünlerimiz yüksek standartlar eşliğinde incelenir, tüm hijyen kurallarına göre temizliği yapılarak sizlere sunulur.

İkinci El Spor Ayakkabı Modellerinde Uygun Fiyat Avantajı

Bu tarz bir seçiminde en önemli detay ayak için en doğru modeli bulmaktır. Eğer ayakkabının taban kısmı ya da numarası ayak yapınıza uygun değilse sıkma, burkulma ve su toplama gibi problemlerle karşı karşıya kalırsınız. Spor ayakkabı bayan modellerinin bazıları cırt cırtlı kapama özelliğine sahiptir. Elde etmek istediğiniz işlevselliğe göre seçim yapabilir, sokak modasına rahatlığınızla damga vurabilirsiniz. Ayakkabının fiyat aralıklarını da kontrol etmeniz gerekir. Spor ayakkabı fiyatları ürünün markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak ikinci el spor ayakkabı modelleri ekonomik seviyede yer alır. Bazı insanlar ikinci el ürünlere karşı önyargı ile yaklaşır. Bu doğrultuda markamız, ikinci el piyasasına farklı bir anlayış getirmiştir. Markamızda satışa sunulan ikinci el ürünlerin temizleme işlemi yapılmıştır. Hijyenik hale getirilen modellerimiz yepyeni görüntüsü sayesinde sıfır ayakkabıdan farksızdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.